Мовою ультиматуму: правоохоронці Кіровоградщини переконані, що їх обкрадають (ФОТО)

  • Оксана Березовська
  • watch_later 4 квітня 2016, 11:55

  • visibility 106 переглядів
  • thumb_up 1 лайк

Як вже повідомляла Точка доступу, у Кіровограді на площі Героїв майдану зібралися колишні правоохорнці, які вважають, що їх обкрадає влада.

Як стверджує організатор акції, полковник у відставці Микола Швець, який пропрацював у правоохороних органах 16 років, на Кіровоградщині 955 осіб не доотримуть своїх грошей вже майже 9 років. На думку протестувальників, їх просто обкрадає влада, бо раніше пенсії були значно вищими. 

– Якщо порахувати, при Януковичу, при режимі, який ми називаємо кримінальним, пенсія досягала суми в 300, 400 і навіть 500 доларів США. А сьогодні –50, 100, іноді – 150 доларів. От і порахуйте, куда ми прийшли. А нам сьогодні  розказує Яценюк, що ми живемо добре, – наголосив Микола Швець.

Протестуючі хочуть, щоб до них вийшов голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, аби вручити йому листа , який він має відправити до Верховної Ради.  При цьому, за їх словами, претензій до місцевої влади вони не мають, бо ці питання мають вирішуватися на державному рівні.

– Ми хочемо змусити оцих чиновників звернутися до Києва, щоб сюди приїхала слідча комісія і розпочала розслідування з приводу розкрадання коштів пенсіонерів протягом 9 років, – говорить чоловік. 

Крім того, за словами Миколи Швеця, подібного листа він вже вручив народному депутату Олександрі Кужель, яка на цих вихідних приїздила у Кіровоград на партійний з'їзд.