На День незалежності в Кіровограді проведуть патріотичний автопробіг

  • watch_later 20 серпня 2014, 17:29

  • visibility 4 перегляда

Автопробіг «Молодь єднає Україну!», присвячений Дню незалежності та Дню Державного Прапора, стартує у місті Кіровоград 23-го серпня.

Про це написала в Instagram Ірина Глобенко.

Ініціатива належить Управлінню молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Обласна молодіжна акція почнеться о 08:10 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Вже о 08:30 буде сформовано колону вулиці Шевченка з оформленням автомототранспорту державною символікою. Поруч працюватимуть намети боді-арту і роздаватимуть поліграфічну продукцію з зображенням державної символіки України.

Пробіг пройде вулицями Шевченка з заїздом на площу Героїв Майдану і покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям небесної сотні. Далі - Велика Перспективна, Фортечні Вали, вул. Яновського та вул. Героїв Сталінграда, а також заїзд на Алею Слави Рівненського кладовища і покладання квітів на могили військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України.

Пробіг пройде вулицями Попова, Конєва, проспектом Правди та 50-річчя Жовтня, вулицями Жовтневої Революції, Медведєва, Євгена Маланюка, заверне на Велику Перспективну та закінчиться через дві години від початку на Преображенській.