На Харківщині знову вибух

  • watch_later 16 лютого 2015, 22:33

  • visibility 4044 перегляда

Учора близько 3.00 на залізниці в Чугуївському районі стався вибух. Пошкоджений трансформатор. Ніхто не постраждав. 

Про подію повідомила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Вибух стався на залізниці в селі Зелений Колодязь Чугуївського району. Пошкоджений трансформатор. «Потерпілих немає. Великих руйнувань теж », - зазначила Віта Дубовик. Потяги на ділянці рухаються за графіком.

Кримінальне провадження відкрито за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України - Умисне пошкодження майна. Пошкоджено два радіатора системи охолодження трансформаторів, уточнили в прокуратурі області.

29 червня 2014 на залізниці поблизу села Зелений Колодязь вже відбувався вибух. Невідомі вночі підірвали залізничне полотно в двох місцях, пошкодивши при цьому до одного метра шляхів. Через деякий час після вибуху по пошкодженій ділянці мав проїхати пасажирський поїзд Адлер - Київ. Машиністу потЯгу вдалося уникнути аварії. До ранку рух поїздів по ділянці, де сталася НП, відновили.

Вибух трансформатора у Чугуївському районі - одинадцятА пригода в Харківській області з початку листопада 2014 року. Минулої неділі, 8 лютого, вибуховий пристрій спрацював в підвальному приміщенні триповерхового будинку в провулку Отакара Яроша, 18. У цьому ж будинку знаходиться офіс волонтерів. Кримінальне провадження відкрили за статтею замах на терористичний акт.