На «Хуторі Надія» хочуть збудувати базу відпочинку

  • Катерина Федченко
  • watch_later 28 липня 2015, 15:29

  • visibility 148 переглядів

З метою розвитку сфери надання туристичних послуг голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко доручив голові Кіровоградської РДА надати відповідні пропозиції стосовно вільних земельних ділянок навколо музею-заповідника «Хутір Надія», з тим, аби запропонувати інвесторам можливі майданчики, де вони матимуть можливість розбудовувати туристичну інфраструктуру, зокрема, збудувати готель, базу відпочинку, або ж кафе.

Під час робочої наради, що відбулася на території музею-заповідника з питання перспектив його розвитку, очільник області відзначив, що одним із перспективних напрямків залучення інвестицій у нашій області є туристична галузь, адже Кіровоградщина у цьому напрямку має величезний потенціал.

– Сьогодні не всі можуть дозволити собі відпочинок за кордоном, або ж поїхати до Криму, який тимчасово окупований Росією, чи оздоровлюватися в іншому регіоні нашої держави. Тому, коли ми говоримо про «Хутір Надію», ми маємо розглядати це унікальне місце, як одне з можливих місць для відпочинку жителів нашої області. І ті 600 тисяч гривень, що у нинішньому році передбачені обласним бюджетом для розвитку музею-заповідника, повинні бути використані таким чином, аби створити тут справді комфортні умови для відпочинку людей, – наголосив голова облдержадміністрації.