На «Калиновому співі» переміг знам'янський «Барвінок»

  • Людмила Макей
  • watch_later 19 травня 2014, 14:07

  • visibility 43 перегляда

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Барвінок» Знам’янського міського Палацу культури (керівник – заслужений працівник культури України Євдокія Мельниченко) став володарем Гран-прі XXIІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», що відбувся в обласній філармонії на минулих вихідних,  повідомляє кореспондент Точки доступу.

Самодіяльні хори України зібрались на кіровоградській сцені на традиційний фестиваль-конкурс, який проходить за підтримки обласної влади та профільного управління облдержадміністрації. Учасниками дійства стали понад тридцять колективів Кіровоградщини та Вінницької, Миколаївської, Київської областей.

Відзнаки від обласної влади отримали не лише учасники, а й  організатори фестивалю – колектив департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА, обласного центру народної творчості. Грамотою облдержадміністрації нагороджено колектив народного аматорського хору Вільшанського Будинку культури за організовану виставку народних ремесел «Калиновий розмай».