На Кiровоградщинi троє нелюдiв зв’язали та пограбували пенсiонерку-iнвалiда

  • Катерина Федченко
  • watch_later 11 березня 2016, 17:50

  • visibility 76 переглядів

Жертвою розбiйникiв стала 77-рiчна жителька Знам’янського району.Жiнка мешкала сама, до того ж, через проблеми зi здоров’ям не могла ходити.Зловмисники проникли до будинку, та, погрожуючи бабусi, вiдiбрали у неї кiлькатисяч гривень. 

Повiдомлення про подiю до вiддiлу полiцiї надiйшло пiд ранок вiджителя населеного пункту. Чоловiк почув жiночий крик, вийшов на вулицю iпобачив сусiдку в iнвалiдному вiзку бiля її подвiр’я. Пенсiонерка розповiла, щона неї напали невiдомi особи.

Правоохоронцi встановили обставини скоєння злочину. Тiєї ночi господаркапомешкання допiзна дивилася телевiзор, згодом почула якийсь шурхiт у вiтальнi,але не пiдвелася перевiрити, чи все добре.

Через деякий час жiнка вимкнула свiтло та зiбралася спати. В цеймомент до кiмнати зайшли незнайомцi, здавили потерпiлiй шию та взялисянишпорити по поличках i шухлядах у пошуках грошей. Безпорадна бабуся не моглачинити зловмисникам опору.

Розбiйники знайшли заощадження пенсiонерки та забрали мобiльнийтелефон. Пiсля чого пригрозили своїй жертвi розправою, якщо вона комусь розповiстьпро те, що сталося, i втекли.

Попри страх, жiнка все ж змогла дiстатися вулицi та покликати надопомогу.

«Працiвники полiцiї через кiлька днiв вийшли на слiд зловмисникiв.Ними виявилися троє жителiв Олександрiвського району, 26, 39 та 40 рокiв.Як з’ясувалося, чоловiки роздiлили мiж собою викраденi грошi та витратили їх, амобiльного телефону позбулися. У ходi слiдчих дiй правоохоронцi вилучили маску,яку напарники зробили з шапки, щоб приховати обличчя пiд час нападу, а потiмвикинули поблизу залiзничної колiї. Зловмисникам повiдомлено про пiдозру увчиненнi злочину, стосовно двох iз них вже обрано мiру запобiжного заходу –тримання пiд вартою», - розповiв начальник Знам’янського вiддiлу полiцiї АндрiйБензар.

Розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого зач. 3 ст. 187 «Розбiй» Кримiнального кодексу України, триває.