На Кіровоградщині 11-річного хлопчика вразило струмом на даху залізничного вагону

  • Катерина Федченко
  • watch_later 22 квітня 2015, 10:10

  • visibility 141 перегляд

На Кіровоградщині через нехтування правилами безпеки 11-річного підлітка вражено електрострумом.

Про це Точці доступу повідомили в СЗГ УМВ в області.

До чергової частини лінійного відділу на ст. Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці надійшло повідомлення про травмування струмом високої напруги невідомої людини на станції Долинська.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, встановила особу потерпілого, 11-річного жителя м. Долинська Кіровоградської області. Підлітка каретою швидкої допомоги було доставлено до Центральної районної лікарні м. Долинська з діагнозом: термічний опік тіла 2-3 ступеню, 70 % опіку, опіковий шок.

Правоохоронці встановили, що хлопець проживає поряд з залізничною колією і направлявся додому з прогулянки. На його шляху стояв вантажний потяг з вагонами з-під зерна. Нехтуючи можливістю перетнути колію через пішохідний перехід, розташований на відстані 100 метрів, підліток забрався на вагон-зерновоз і був вражений струмом високої напруги.

Неповнолітній із неблагополучної сім’ї. Він неодноразово потрапляв в поле зору транспортної міліції за бій світлофорів та інші правопорушення.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил) КК України. З’ясовуються всі обставини нещасного випадку», - повідомив начальник ЛВ на ст. Знам’янка підполковник міліції Ігор Комар.