На Кіровоградщині оголосили черговий конкурс на здобуття краєзнавчої премії ім. Ястребова

  • watch_later 6 січня 2015, 13:31

  • visibility 54 перегляда

Кіровоградська обласна рада оголосила новий конкурс на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі облради.

Для участі в конкурсі можуть подаватися друковані роботи обсягом не менше 5-ти умовних друкованих аркушів, мультимедійні, кіно- відеоматеріали, телепрограми з краєзнавства, записані на касети, тривалістю не менше 20 хвилин, фотороботи формату 13х18 см у кількості 50 штук (або більше) із супроводжуючим текстом; паспорт музею, історичну довідку, творчий звіт музею або обґрунтоване подання на окремого музейного працівника.

До всіх поданих на розгляд конкурсної комісії робіт має бути додано рецензії двох фахівців.

Роботи приймаються конкурсною комісією до 01 квітня 2015 року за адресою: обласний краєзнавчий музей, вул. Дворцова, 40, м. Кіровоград, 25006. Довідки за телефоном: (0522) 22-35-97, 22-58-34.

Нагадаємо, премія ім. Ястребова присуджується щороку за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Кіровоградщини, а також музейним установам, працівникам музейних установ за особистий внесок у розвиток музейної справи.

У 2014 році лауреатами премії стали вчителька початкових класів Злинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Голованова, кіровоградський фольклорист Олександр Терещенко та вчитель географії Воїнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Леонід Балацький.