На Кіровоградщині починають готуватися до нового опалювального сезону

  • Катерина Федченко
  • watch_later 28 квітня 2015, 15:38

  • visibility 104 перегляда

Про підсумки роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2014-2015 року та заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону року говорили на засіданні колегії Кіровоградської ОДА сьогодні, 28 квітня, передає кореспондент Точки доступу.

За словами чиновників, опалювальний сезон 2014-2015 року пройшов відносно стабільно, незважаючи на економічну ситуацію та планові відключення електроенергії. Кіровоградщина зекономила 5% газу з затверджених урядом лімітів, які виділялися на область.

Директор департаменту ЖКГ ОДА Ольга Довжук зазначає, що заборгованість державних органів за комунальні послуги значно зросла, натомість борги населення перед комунальними підприємствами дещо зменшилися.

При підготовці до опалювального сезону 2015-2016 підприємствам та соцоб’єктам області поступово необхідно заміщувати споживання природного газу альтернативними видами палива. Вже цього року 32 котельні в області планують перевести на альтернативні види палива.

- Потрібно переходити на використання альтернативних видів палива у бюджетній сфері та залучати інвесторів, - зазначив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

Окрім того, потрібно запровадити жорсткий режим економії, щоб заощадити кошти, необхідні на оплату природного палива.