На Кіровоградщині прокуратура поновила права півсотні дітей-переселенців

  • Катерина Федченко
  • watch_later 5 грудня 2014, 09:50

  • visibility 5 переглядів

Органи прокуратури області з початку року поновили права півсотні дітей-переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі прокуратури в області.

На вимогу прокурора Ульяновського району шести сім’ям з дітьми, які вимушено переселилися з Донецької та Луганської областей, надано в безоплатне користування житло та забезпечено необхідними речами. До втручання прокуратури дві сім’ї було тимчасово розміщені у приватному секторі на платній основі, інші сім’ї, в тому числі і багатодітні, не були забезпечені речами першої необхідності.

Крім того, упродовж року прокуратура вживала заходи щодо призначення соціальних виплат сім’ям з дітьми-переселенцями та залучення підлітків до навчання у дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.

Загалом, за вказаний період з метою відновлення порушених прав дітей-переселенців розпочато два кримінальні провадження, за ініціативи прокурора до дисциплінарної відповідальності притягнуто десять посадовців органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.