На Кіровоградщині СБУ виявила 5 інтернет- сепаратистів

  • Катерина Федченко
  • watch_later 3 квітня 2015, 11:24

  • visibility 22 перегляда

На Кіровоградщині протягом 2014 року розпочато 5 кримінальних за фактами прояву інтернет-сепаратизму.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі СБУ в області.

До кримінальної відповідальності притягнуто чотирьох мешканців Кіровоградської області, які поширювали через Інтернет матеріали деструктивного характеру, пропагували ідеї сепаратизму та екстремізму.

Вироком суду зловмисникам призначено покарання від 2 до 4 років позбавлення волі з випробувальним терміном. Якщо вони й надалі здійснюватимуть таку протиправну діяльність − покарання буде суворим.

- З початку 2015 року управлінням здійснюється досудове розслідування у трьох кримінальних провадженнях за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.109 та ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. Щодо фігурантів справ, то обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Під час санкціонованих обшуків у зловмисників вилучено комп’ютерну техніку, матеріали із закликами до повалення конституційного ладу і захоплення державної влади, символіку терористичних організацій самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" та бойові припаси, - повідомляє начальник підрозділу інформаційної безпеки УСБУ в Кіровоградській області Дмитро Куценко.