На Кіровоградщині власницю незаконної зброї можуть посадити на 8 років

  • Катерина Федченко
  • watch_later 29 жовтня 2014, 11:12

  • visibility 3 перегляда

У помешканні 39-річної жінки оперативники виявили і вилучили незаконні зброю та боєприпаси.

Про це Точці доступу повідомили в СЗГ УМВС.

Відповідно до висновків експертів, предмет схожий на пістолет, виявився ствольною нарізною зброєю – самозарядним пістолетом системи Макарова калібру 9 міліметрів. Крім того, поряд з ним праовохоронці виявили 10 боєприпасів до пістолету калібру 9 міліметрів, набої до автоматичного пістолету «Стєчкіна», «Форт-12», «Форт-14», «Форт-17» придатні для стрільби.

Пояснюючи оперативникам походження зброї та набоїв, жінка запевнила, що усе це ймовірно раніше належало її покійному батьку, а вона про це нічого не знала. Однак місце, де було знайдено «арсенал», змушує сумніватися у щирості свідчень. Заборонені предмети зберігалися у спальній кімнаті, в шухляді поряд з білизною.

– Інформацію по даних фактах внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та частиною 1 статті 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, – розповідає начальник Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області Володимир Кременний.

Якщо вину підозрюваної буде доведено, їй може загрожувати відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.