На Кіровоградщині випустили на волю 116 ув’язнених (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 6 серпня 2014, 17:19

  • visibility 68 переглядів

В органах, установах виконання покарань та слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області завершено найчисельніше за роки незалежності України виконання Закону «Про амністію 2014 року».

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області.

Під дію Закону в установах виконання покарань та слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області за формальними ознаками всього підпало 555 засуджених до покарань у виді позбавлення, обмеження волі, а також засуджених до альтернативних видів покарань.

Питання про застосування амністії суд вирішував за ініціативою органу або установи виконання покарань, а також за ініціативою засудженого.

Звільнення від кримінальної відповідальності на підставі закону про амністію не допускалось, якщо обвинувачений чи підсудний проти цього заперечував. Особи, щодо яких вирішувалось питання про застосування амністії, давали свою згоду суду в усній чи письмовій формі з обов'язковим зазначенням цього у протоколі судового засідання.

В установах виконання покарань та Кіровоградському слідчому ізолятору управління ДПтС України в області за формальними ознаками під амністію потрапили 180 осіб, із яких 116 засуджених звільнено від відбування покарання та 64 особам скорочено строк покарання.

У кримінально-виконавчих інспекціях в області під дію Закону підпало 375 засуджених осіб, 341 засуджених звільнено від покарання, 34 особам відмовлено.

603