На Кіровоградщині юні зведені брат і сестра втекли з дому, „щоб ніхто не заважав любові”

  • Катерина Федченко
  • watch_later 10 жовтня 2014, 11:41

  • visibility 52 перегляда

Наприкінці вересня в Олександрійському районі пропали 13-річна дівчина та її 17-річний зведений брат.

В той же день, ввечері, підлітків виявили співробітники Державної служби охорони на Олександрійському автовокзалі. Діти були доставлені в районний відділ міліції, а потім передані батькам. Сьогодні начальник РВВС Василь Титаренко поділився обставинами події.

Як з'ясували правоохоронці, підлітки проживають в селі Костянтинівці в одній сім'ї і є зведеними братом і сестрою. Батьки зійшлися, коли діти вже не тільки народилися, але й подорослішали.

Виявилося, що одне одного покохали не тільки дорослі, а й їхні спадкоємці. Помічаючи за дітьми близькі стосунки, батько і мати поставилися до цього несхвально, адже дівчинці всього 13 років. Не знайшлося розуміння і серед сусідів. І парочка не знайшла іншого виходу як втекти з дому, не сказавши нікому ні слова.

- Знайшли їх приблизно в 4-5 ранку на автостанції в Олександрії, вони забилися в самий куточок залу очікування, - говорить начальник Олександрійського РВВС Василь Титаренко. - Пояснили, що у них любов, і вони їдуть до родичів.

З’ясувати, куди саме збиралися неповнолітні виявилося важко. Спочатку вони говорили, що тримали шлях в село Дмитрівку Знам'янського району до родичів. А потім зізналися, що були готові сісти в перший-ліпший автобус.

- Таке враження, що ніяких тривалих планів вони не будували. Кажуть: "Ми хотіли виїхати, щоб ніхто не заважав любові", - зазначив Титаренко.

Як втікачів "зустріли" вдома, в міліції не знають. Втім, виховна бесіда, мабуть, відбулася, тому що батькам доведеться заплатити штраф. Стосовно них складено адміністративний протокол за ст. 184 (Неналежне виконання батьківських обов'язків) КУпАП. Санкціями цієї статті передбачено штраф від 17 до 51 грн.

За матеріалами „Моєї Олександрії”.