На зустріч з міським головою прийшло усього 60 світловодців

  • Геннадій Рибченков
  • watch_later 25 січня 2016, 09:30

  • visibility 49 переглядів

24 січня у концертній залі Будинку культури міський голова Валентин Козярчук провів другу зустріч із представниками міської громади.

На відміну від попередньої зустрічі, цього разу поспілкуватися із мером міста прийшло трохи більше шести десяти чоловік, більше десяти з яких – представники ЗМІ, помічники і соратники самого Козярчука, працівники ДК. Чи то всі й так знали, про що говоритиме міський голова, чи складні погодні умови не дали можливість активним представникам міської громади поспілкуватися зі своїм очільником.

Тим не менш, низька присутність виборців не завадила планам міського голови висловити наболіле, представити нових членів своєї команди і черговий раз акцентувати увагу на тому, що ніхто і ніколи не здолає (чи, вибачте, «не нагне») його, обраного народом Валентина Козярчука.

Отже, говорив мер міста переважно про те, що й раніше на початку сесії та під час останньої прес-конференції. Точніше, сесійну промову продемонстрували для присутніх, влаштувавши кіно-показ запису із перебігу сесії.

Саме ця промова, на переконання очільника міської громади і зупинила спроби його опонентів влаштувати йому імпічмент. Але він все рівно буде їхати в Київ до Тимошенко, в Кіровоград до губернатора та в Одесу до Саакашвілі?., бо ж до кожного з них має питання різного характеру.

Також слово надали по-черзі кожному з присутніх у президії. Спочатку – голові громадської ради Михайлу Касьянову, який черговий раз представив присутнім основи громадського бюджету і зазначив, що найближчим часом у містян з’явиться можливість взяти участь у виборі основного напрямку, на фінансування якого 50 тисяч програми громадського бюджету й буде спрямовано.

Наступним слово взяв Юрій Сап’янов, якого, якщо ви пам’ятаєте, під час попередньої зустрічі голови з громадськістю люди попросили не забирати час, коли він намагався тримати слово. Цього разу Юрій Олександрович мав законне право висловити свої думки, проте був небагатослівний, зазначивши лише, що до влади нарешті прийшла демократична більшість і у них з Валентином Валентиновичем попереду складна, але плідна і результативна робота.

Перший заступник Олексій Гайдабура «намолов сім мішків гречаної вовни», плутаючись в словах і місцях, мовляв, «ми тут вже прийшли» (в якості заступника) і «треба запустити економіку, бо в країні вона дуже важка…», а закінчив чимось на кшталт «тепер все буде налагодиться (але прозвучало ледь не «на ладан»)». Одним словом, гарно говорити у Гайдабури поки не виходить. Сподіваюся, що працюватиме він краще…

Серед повторів і чергових переказів озвучених раніше тем, було і декілька нових. Зокрема, про заклади освіти і харчування, точніше, про придбання продуктів місцевою освітою за завищеними цінами. Козярчук запевнив, що процеси (розслідування обставин і причин) розпочаті кілька років тому, досі тривають і просто так він це не залишить. Запевнив, що наразі дуже багато питань стосовно законності деяких вчинків і рішень попередньої влади і в цьому питанні він теж ітиме до кінця, тобто – до вироку суду.

Згадав і про «тролів», які постійно намагаються його зкомпроментувати: то хтось знайшов будинок, придбаний за гроші, які він вже встиг вкрасти, то дорогу від снігу комунальники чистять в першу чергу під його будинком (а то на справді трактор «ВК і К») і т.п.

Серед питань, які присутні задавали міському голові, було багато комуналки: сміття, сніг, підтоплення, безхатченки тощо. На деякі міський голова відповів відразу, з приводу інших попросив часу для вивчення проблеми та підготовки відповіді, чи пошуку способу вирішення.

Наприклад, на запитання учасника АТО, чи є в місті соціальні аптеки, відповідь була негативна, проте міський голова відразу дав команду помічникам взяти дані бійця і вирішити питання стосовно певної допомоги. Також попросив звернутися до виконкому свідків трагічної події, коли біля магазину «Рагу», у чоловіка стався серцевий напад, а нешвидка «швидка» їхала до місця пригоди 40 хвилин: «Ми маємо дослідити обставини цієї події. Зрозуміло, що людину з того світу вже не повернеш, але ми маємо зробити так, щоб подібне більше не повторилося, а винні у зволіканні понесли покарання».

Отже, нинішня зустріч не була такою плідною, як попередня. Та, не зважаючи на малу кількість присутніх, Валентин Козярчук все рівно сказав все, що запланував. Що ж, говорить він добре…

Джерело: Світловодська газета