Наркомани Кіровоградщини брали участь у "конверті"

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 25 грудня 2014, 08:44

  • visibility 190 переглядів

Служба безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу України викрила та припинила діяльність «конвертаційного центру», який діяв на території Київської та Львівської областей.

Як повідомляє прес-служба СБУ,  контролювали процес мешканці Києва, які і розробили схему надання послуг з ухилення від сплати податків та відмивання «брудних» коштів.

Безготівкові кошти  шляхом проведення фінансових оборудок накопичувалися на рахунках підконтрольних фіктивних підприємств. Далі вони  переводились у готівку за схемою  надання фінансової допомоги на підконтрольні банківські рахунки, оформлені на наркотично залежних та раніше судимих фізичних осіб.  Саме від імені цих осіб, мешканців Кіровоградської та Дніпропетровської областей,  один з організаторів «конвертаційного центру» знімав готівку.

У результаті спільної спецоперації діяльність вказаного «конвертаційного центру» було припинено під час перерахування безготівкових коштів на рахунки підконтрольних фізичних осіб та спроби зняття одним із членів злочинного угруповання 5 млн. гривень готівки.