Нащадків Гіталова хочуть обдарувати землею

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 28 травня 2014, 11:42

  • visibility 13 переглядів

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко запропонував виділити нащадкам двічі Героя Соціалістичної Праці Олександра Гіталова кілька гектарів землі з числа невитребуваних або неуспадкованих земельних паїв.  

Про це повідомляє сайт облради.

Працюючи все життя на землі і на благо села Комишуватого Новоукраїнського району, Олександр Гіталов не встиг отримати земельного наділу у власність, бо помер за три місяці до розпаювання колгоспних земель. Тепер за нього це можуть зробити нащадки. Питання, запропоноване Олександром Чорноіваненком, очевидно, розглядатиметься на одній із найближчих сесій обласної ради.

Досьє ТД. Олександр Васильович Гіталов (14 травня 1915 — 17 березня 1994) — новатор колгоспного виробництва, один із ініціаторів комплексної механізації вирощування сільськогосподарських культур. Двічі Герой Соціалістичної Праці (1948, 1958).

У селі Комишувате Новоукраїнського району встановлений бронзовий бюст Олександра Гіталова. Його ім’ям названий сільськогосподарський виробничий кооператив у цьому ж селі.

У квітні 2005 року Кіровоградська обласна рада заснувала обласну премію ім. Гіталова для нагородження кращих працівників агропромислової галузі.