Немировського-молодшого випустять під заставу?

  • Алла Зейферт
  • watch_later 6 серпня 2014, 18:56

  • visibility 133 перегляда

Печерський районний суд міста Києва обрав для заступника голови Державної сільськогосподарської інспекції Ігоря Немировського, якого підозрюють у хабарництві, альтернативний запобіжний захід у вигляді грошової застави.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Минулої суботи він поінформував про затримання заступника голови Держсільгоспінспекції Ігоря Немировського.

«Він обґрунтовано обвинувачується за с 4 ст. 368 Кримінального кодексу України у вимаганні та отриманні 357 тисяч гривень від гірничодобувного підприємства, яке мало абсолютно безкоштовно отримати дозвіл на зняття верхнього шару ґрунту», - написав Геращенко.

Він зазначив, що ГПУ взяла розслідування цієї кримінальної справи до свого провадження.

«Вчора Ігорю Немировському Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Однак оскільки 368 стаття не є насильницькою, суд мав право обрати альтернативну запобіжний захід у вигляді застави. Суму застави суд визначив у 80 тис грн. Таким є рішення суду», - зазначив радник міністра МВС.

Він зауважив, що МВС буде всіляко сприяти ГПУ в розслідуванні даної кримінальної справи і виявленню спільників Ігоря Немировського. Геращенко порадив громадськості тримати хід розслідування даної справи проти високопоставленого чиновника на контролі.

Нагадаємо, 2 липня Міністерство внутрішніх справ в Кіровограді затримало заступника голови Держсільгоспінспекції Ігоря Немировського за підозрою у хабарництві. Голова ОДА Олександр Петік повідомляв, що Немировський-молодший вимагав хабар у Юрія Вольського — виконавчого директора ГЗК ВКФ «Велта» у сумі порядку 660 тисяч гривень.

Ігор Немировський намагався втекти на автомобілі, та ледь не повторив долю свого батька – Якова Немировського, який спричинив смертельну ДТП. Син мера на великій швидкості тікав від погоні по пішохідних зонах Новомирогода. Коли його схопили, він сказав міліціонерам, що думав, за ним женеться ФСБ, а гроші в машині – зібрані на армію.