Нелюда, який вбив лопатою матір-інваліда, затримали в Кіровоградській області

  • Катерина Федченко
  • watch_later 24 грудня 2015, 09:52

  • visibility 243 перегляда

Чоловіка з Миколаївщини, який вбив лопатою свою матір-інваліда та покинув її помирати в сміттєвій ямі, затримали в Кіровоградській області.

У Баштанському районі Миколаївщини 26-річний хлопець під час сварки лопатою побив свою 50-річну матір і кинув її до сміттєвої ями, що й призвело до смерті жінки.

Так, пропажу жінки - інваліда другої групи виявив її чоловік. Його син у відповідь на питання сказав, що мати "пішла до бабусі". У цей момент батько сім'ї побачив сліди крові на підлозі, які вели до сміттєвої ями. У ній чоловік виявив труп своєї дружини з множинними травмами. Повернувшись додому, він побачив, що його син зник.

Поліція, що приїхала на місце події, недалеко від будинку знайшла взуття сина убитої жінки, на якого впали усі підозри. Незабаром з'ясувалося, що хлопець втік на залізничну станцію, розповів місцевому працівникові, що нібито він посварився з матір'ю, і та вигнала його з будинку, навіть не давши взутися. Залізничник дав хлопцю туфлі і той сів на потяг. Через деякий час підозрюваного затримали в Кіровоградській області.

За свідченнями хлопця, між ним і матір'ю виникла сварка і жінка ударила сина по обличчю. Той розсердився, схопив лопату і почав бити свою матір по голові. Сховати труп зловмисник вирішив в сміттєвій ямі. Після злочину хлопець також забив до смерті свого собаку, який став на нього гавкати. Додамо, що хлопець ніде не працює і раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, відносно затриманого хлопця зараз відкрито кримінальне провадження я по частині 1 статті 115 Кримінального кодексу України ("Умисне вбивство").

«Злочинності. Ні»