Нові тарифи на газ та електроенергію (з 01.04.2015)

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 25 березня 2015, 13:55

  • visibility 8530 переглядів

З 1 квітня 2015 року починають діяти нові тарифи на послуги електро- та газопостачання.

Електроенергія

тарифы облэнерго

важно2- Електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 52,5 коп. за 1 кВт.год (без ПДВ).

- Електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 52,5 коп. за 1 кВт.год (без ПДВ).


За наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу розрахунки населення та споживачів, прирівняних до населення, проводяться за відповідними тарифами та такими тарифними коефіцієнтами:

за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу:

-0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години.); важно2

-повний тариф в інші години доби;

за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу:

-1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї години до 11-ї години і з 20-ї години до 22-ї години);

-повний тариф у напівпіковий період (з 7-ї години до 8-ї години; з 11-ї години до 20-ї години, з 22-ї години до 23-ї години);

-0,4 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до7-ї години)


Газопостачання

газ3