Обікрали ще одного пораненого бійця з Кіровоградщини

  • Сергій Муренець
  • watch_later 26 березня 2015, 14:53

  • visibility 982 перегляда

Карткові шахраї обікрали ще одного важко пораненого бійця АТО з Кіровоградщини, який лікується у львівському госпіталі.

Про це пише видання "Вголос".

Потерпілого звати Михайло, 7 лютого 2015 року він отримав осколкові поранення в Дебальцевому, внаслідок чого був паралізований нижче від рівня грудної клітки. Бійцю потрібне було комплексне медичне обстеження за кордоном, тож допомогти коштами просили всіх небайдужих. Для переказу грошей родина надала номер банківської картки. Однак увечері 20 березня електронні шахраї зняли звідти всю суму, а це 77 тисяч гривень, десятьма переказами.

Знайомі військового пояснили, що оборудку шахраї провели в Кіровограді за допомогою дубліката SIM-картки Михайла, яку видав злочинцям мобільний оператор МТС.

Щоб знайти винних у злочині, близькі Михайла написали заяву до міліції, а також скерували запити до служби безпеки МТС і "Приватбанка". Окрім того, вони звернулися до народних депутатів з проханням допомогти в розслідуванні шахрайства.

Сам Михайло переживає, бо ці кошти були єдиною надією на порятунок. Адже для багатодітної родини з Кіровоградської області, в якій виріс хлопець, це величезна сума.

Нагадаємо, раніше шахраї частково «обчистили» банківську картку, на яку збирали гроші для лікування скаліченого в АТО бійця з Кіровоградщини Вадима Довгорука, а також вкрали гроші, зібрані на лікування пораненого в АТО жителя Новомиргородського району Василя Беленя.