Один автобус із дніпропетровським Правим сектором таки прорвався до Кіровограда

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 26 червня 2014, 20:17

  • visibility 2 перегляда

Одному автобусу з бійцями Правого сектору з Дніпропетровська вдалося прорватися до Кіровограда, але на вулиці Полтавській його зупинили правоохоронці.

Про це Точці доступу стало відомо з власних джерел.

Наразі триває огляд автобусу.

Нагадаємо, дніпропетровський Правий сектор узяв на себе відповідальність за захоплення нафтопереробного заводу в Долинській. Дев’ятьох чоловіків, які брали участь в атаці підприємства, затримали правоохоронці, вилучивши при цьому в них арсенал зброї.

Голова ОДА Олександр Петік повідомив, що затриманих нападників вночі доставили до Кіровограда, потім їх розділили й розвезли по різних містах, аби уникнути можливих спроб визволення.

Точка доступу з власних джерел дізналася прізвища всіх нападників.

Правий сектор оголосив загальну мобілізацію і збирався пікетувати облдержадміністрацію та прокуратуру в Кіровограді на сьогодні, 26 червня.

Правоохоронці зупинили автобуси з бійцями Правого сектору з Дніпропетровська, які їхали пікетувати Кіровоградську обласну прокуратуру, в Аджамці Кіровоградського району.

Міліція заявила, що бійці Правого сектору, які рухалися колоною з двох мікроавтобусів та двох легкових авто з Дніпропетровська до Кіровограда, намагалися скинути у кювет ДАІшну машину.