Офіцер, який втік з зони АТО, переховувався у батьків на Кіровоградщині

  • Катерина Федченко
  • watch_later 23 грудня 2015, 11:52

  • visibility 382 перегляда

Апеляційний  суд Донецької області до покарання у виді 2 років позбавлення волі засудив офіцера однієї з військових частин на Донеччині.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

Молодшого лейтенанта, призваного за мобілізацією, визнано винним у тому, що він дезертирував під час несення служби на блокпосту в зоні проведення антитерористичної операції. Заступник командира роти кинув своїх бойових товаришів, які виконували завдання по збереженню суверенітету та територіальної цілісності України, і переховувався майже півтора місяці у своїх батьків на Кіровоградщині.

Судом першої інстанції зазначеного військовослужбовця було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство), і засуджено до трьох років позбавлення волі. Проте суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки.

Військова прокуратура не погодилась з таким рішенням і звернулась до апеляційного суду Донецької області.

Апеляційну скаргу військового прокурора Кіровоградського гарнізону Південного регіону України задоволено повністю. Вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання скасовано і ухвалено новий вирок – 2 роки позбавлення волі.