Олександрійські добровольці в зоні АТО отримали допомогу від земляків

  • Людмила Макей
  • watch_later 29 вересня 2014, 15:08

  • visibility 3 перегляда

Волонтери-активісти Володимир Стадниченко та Сергій Кульга вкотре відвідали зону АТО для того, щоб доставити благодійну допомогу військовим.

Вони зустрілися з бійцями добровольчих батальйонів, які чергують на блок-постах в Краматорську, і передали землякам зібрані теплі речі, білизну, продукти харчування та медикаменти. Також на прохання родичів волонтери доставили персональні посилки двом олександрійцям – Володимиру Ковтуну та Миколі Коваленку.

Частину благодійної допомоги надав Координаційний центр волонтерів, що функціонує в Олександрії. Як повідомила один із координаторів Центру Любов Мороз, завдяки ярмарку, що пройшов 27 вересня, і небайдужості городян, волонтерам вдалося зібрати необхідні кошти для тепловізора. Прилад придбали для олександрійця Сергія Ліщенка, який перебуває в зоні АТО. На майбутнє Координаційний центр планує щосуботи проводити схожі благодійні ярмарки біля ПК«Світлопільський».

Активісти повідомили, що між міською владою та волонтерами існує порозуміння і взаємозв’язок. Вони постійно спілкуються з міським головою Степаном Цапюком та дякують йому за активну співпрацю та підтримку в наданні благодійної допомоги учасникам АТО.

За матеріалами сайту Олександрійської міськради.