Олександрійський суд зобов'язав Цапюка відповісти на інформаційний запит громадської організації

  • Людмила Макей
  • watch_later 25 червня 2014, 14:02

  • visibility 15 переглядів

Олександрійський міськрайонний суд зобов'язав міського голову Степана Цапюка дати відповідь на інформаційний запит, постанову озвучила суддя Лідія Тимченко вчора, 24 червня.

Про це пише «Моя Олександрія».

У своєму інформаційному запиті, направленому до міськради ще 1 листопада 2013 року, голова Кіровоградської громадської організації "Союз шахтарів-інвалідів" Сергій Горбачов просив відповісти на кілька питань, що стосуються міської житлово-комунальної сфери.

Однак органом влади проігнорував запит. Активіст стверджує, що не отримав жодної відповіді. Через п'ять місяців після реєстрації запиту він подав заяву до суду. Горбачов зажадав визнати дії Цапюка неправомірними, зобов'язати мера відповісти на запит, а також покласти на нього судові витрати.

На відміну від першого засідання, цього разу в залі суду був присутній представник відповідача - заступник начальника юридичного відділу міськради Юрій Скляр. Він повідомив, що відповіді на запити позивача були видані, і надав їх копії. Горбачов оголосив такі дії мерії "фальсифікацією" і ще раз підкреслив, що нічого не отримував.

Підсумком слухань стала постанова суду. Суд задовольнив вимогу позивача зобов'язати Цапюка надати відповідь на цей запит. А в задоволенні решти вимог відмовив.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів. Чи буде Горбачов подавати апеляцію, він ще не вирішив.