Олександрійським льотчикам куплять російських запчастин на 2 мільйони гривень

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 14 серпня 2014, 13:13

  • visibility 20 переглядів

Міністерство внутрішніх справ України купить для військової частини 2269 (розміщена в Олександрії, входить до складу внутрішніх військ) за кошти державного бюджету лопаті рульового гвинта 246-3922-00 у ТОВ «Амтел-Україна» на загальну суму 2 мільйони гривень.

Відповідна інформація оприлюднена у «Віснику державних закупівель».

Тендер проводився за процедурою закупівлі в одного учасника на підставі п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: якщо замовник двічі скасовував процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників.

Лопаті рульового гвинта 246-3922-00 виготовляються в Росії та встановлюються на вертольоти Мі-8МТ. Олександрійські льотчики отримають від «Амтел-Україна» два комплекти лопатей вартістю 1 мільйон гривень кожен.

В Інтернеті можна знайти оголошення, датоване липнем минулого року, в якому пропонувалися комплекти лопатей рульового гвинта 246-3922-00 за ціною 110 000 російських рублів.


ТОВ «Амтел-Україна» зареєстроване у грудні 2005 року в Києві. Основні напрямки діяльності, вказані при реєстрації, — виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання; діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами (основний); роздрібна торгівля пальним; вантажний авіаційний транспорт; технічні випробування та дослідження.


«Амтел-Україна» також продає авіаційні шини бренду Amtel.

Марка автопокришок Amtel («Амтел») розроблена міжнародною компанією Amtel Vredestein («Амтел-Фредештайн»). Продукція, що виготовляється під цим брендом, застосовується не лише для легкових і вантажних автомобілів, а й для складної будівельної та сільськогосподарської техніки, а також для авіаційної техніки.

Amtel Vredestein — російсько-голландська шинна компанія. Головна компанія — Amtel-Vredestein NV — зареєстрована в Нідерландах, її штаб-квартира знаходиться в Енсхеде.

29 квітня 2009 року Amtel-Vredestein NV рішенням суду визнана банкрутом. Amtel Vredestein при цьому продовжила працювати. Генеральний директор Amtel Vredestein, значна доля акцій якої належить структурам російського «Альфа-банку», — москвич Петро Золотарьов.