Олександрійці не вірять у смерть свого земляка Максима Бендерова і просять передчасно не оплакувати бійця

  • Людмила Макей
  • watch_later 25 липня 2014, 13:34

  • visibility 2 перегляда

Близькі не впізнали Максима Бендерова серед загиблих спецпризначенців, нещодавно доставлених до Кіровограда.

Про це пишуть «Олександрійські новини» з посиланням на власні джерела.

Не знайшли його і серед загиблих українських військових у морзі в російському Гукові. Рідні та близькі все ще сподіваються на диво та відмовляють у коментарях журналістам.

Про сумніви стосовно загибелі Максима Бендерова пише в електронному листі Андрій Ярошевський, один із тренерів військово-патріотичного спортивного клубу «ЗАХИСТ», вихованцем та інструктором якого є Максим.

Далі пропонуємо текст листа мовою оригіналу:

«Страшное извещение потрясло тренерский состав и воспитанников военно-патриотическо-спортивного клуба «Защита». Пришла похоронка о гибели при исполнении военного долга в зоне боевых действий АТО воспитанника и инструктора клуба, члена Национальной сборной команды Украины по военно-спортивному многоборью, чемпиона Украины, Европы и Мира по данному виду спорту, Мастера спорта Международного класса - Максима Бендерова.

Весь тренерский состав, все спортсмены клуба, родители воспитанников выражают искренние соболезнования родителям, родным и близким Максима, всеми способами пытаются оказать помощь в эту трудную минуту. Но всё же надежда на чудо, на ошибку при идентификации теплиться в наших сердцах.

По христианскому обычаю только после 40 дней говорят о воздании памяти умерших, тем более тело еще не предано земле, а уже идут громкие заявления и предложения.

Руководство клуба обращается с просьбой все вопросы, связанные с памятью Максима, согласовывать с родителями, а в спортивном отношении и с ВПСК «Защита».

«Просимо всіх візитерів сайту «Олександрійські новини» та наших відвідувачів групи «ВК» видалити свічки та скорботні фото у пам’ять Максима Бендерова зі своїх акаунтів», - пишуть олександрійські журналісти.

Нагадаємо, раніше офіційно повідомлялось про загибель військовослужбовців в зоні АТО. Серед прізвищ загиблих було і прізвище молодого олександрійця Максима Бендерова.