Олександрівські меценати готові відправити вантажівку з амуніцією для бійців до Слов'янська

  • Людмила Макей
  • watch_later 23 червня 2014, 17:24

  • visibility 5 переглядів

Вантажівка з бронежилетами та іншим спорядженням для воїнів-земляків із третьої  десантної  бригади та 34 батальйону, які беруть участь в військових операціях на сході країни, вирушить з Олександрівки до зони бойових дій.

Про це Точці доступу повідомили в Олександрівській райдержадміністрації.

Про готовність такого вантажу йшлося на оперативній нараді, яку провели голова районної ради Микола Марфула та радник голови РДА Василь Кириченко.

На благодійний рахунок по збору коштів  на придбання бронежилетів вже надійшло близько 90 тисяч гривень. За  ці кошти  у найближчі дні буде закуплено 20 бронежилетів,  камуфляжну форму та взуття для  бійців.

Амуніцію та зібрані в районі продукти харчування й засоби гігієни будуть безпосередньо передані олександрівцями військовослужбовцям-землякам.

Кошти збирали всім  районом. Гроші надійшли як від підприємств, установ, організацій, так і від  пересічних громадян.

Значні суми коштів перерахували на благодійний рахунок ПАТ 2-е імені Петровського (10 тис грн.), ФОП Голинський (майже 4 тис. грн.), ФГ „Цвітне- Агро” (10 тис. грн.), Розумівська сільська рада (10 тис. грн.), ТДВ „Цибулівське ХПП (10 тис.), ФГ Москаленка (3 тис.),  Івангородська сільська рада (6600 грн.).