Олександрія приймає біженців зі Сходу

  • Людмила Макей
  • watch_later 29 липня 2014, 14:20

  • visibility 17 переглядів

Сьогодні в Олександрії проживає 120 зареєстрованих осіб із 59 родин, які прибули зі східних областей України.

Про це Точці доступу повідомили в Олександрійській міській раді.

Станом на 28 липня до міста прибули 67 сімей (132 особи), які стали на облік для отримання соціальних гарантій. З різних причин 9 сімей (14 осіб) переїхали в інші населені пункти або повернулися додому.

Переселенці, які потребували житла, а це 41 чоловік, були розселені у гуртожитки міста або проживають у родичів та знайомих.

З питань надання державної допомоги до управління праці і соціального захисту звернулись 14 осіб. З них трьом призначена допомога, стосовно 11 – зроблено запити особових справ. Щодо отримання пенсії звернулося 26 чоловік, управлінням пенсійного фонду зроблено запити електронних справ, 11 особам призначено пенсії. Вирішується і доля дітей: 4 дитини влаштовано до загальноосвітніх навчальних закладів, 4 – до дитячих садочків. Кожну дитину оглянув педіатр, при необхідності надав допомогу.

Слід зазначити, що жодна родина, яка приїхала до міста і звернулася до влади, не залишилася поза увагою.

Як повідомив заступник начальника 8-ї державної пожежно-рятувальної частини ДПРЗ-2 Володимир Собовенко, на звернення допомогти продуктами харчування та одягом відгукнулося чимало олександрійців. Серед них: ПП Яременко, ФОП Саламатін, ПП Овчаренко, підприємці центрального ринку, жителі Гузовський, Карпюшкіна, Бабенко, Л.Косаревська, Т.Шеферович, К.Лінкевич, М.Вітченко, колектив центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Товариство Червоного Хреста, інші громадські та релігійні організації.