«Олександрія» забила «Тернополю» чотири рази

• Людмила Макей
  • watch_later 24 жовтня 2014, 13:31

• visibility 5 переглядів

Уболівальники назвали кращою грою сезону матч "Олександрія" - "Тернопіль", який відбувся на стадіоні "Ніка" вчора, 23 жовтня.

Олександірйці перемогли з рахунком 4:0, пише «Моя Олександрія».

Треба визнати, що "Тернопіль" був непростим суперником - команда посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату. А за заявою її капітана Андрія Кондзелки, в Олександрію тернополяни приїхали не інакше, як "набирати очки".

Перші півгодини команди примірялися одна до одної, на полі зберігалася інтрига. Рахунок відкрив на 37-й хвилині Олександр Ломко. І слідом, не давши супернику схаменутися, жовто-чорні забивають ще два голи. На 40-й хвилині відзначився Сергій Старенький, на 42-й - Віталій Пономар. Трибуни в захваті - три м'ячі за п'ять хвилин!

У другому таймі Сергій Старенький на 70-й хвилині ще одним м'ячем закріпив блискучу перемогу олександрійців - 4: 0.

Проводжаючи футболістів з поля, фанати 10-го сектора влаштували їм овацію і скандування: "Прем'єр-ліга! Прем'єр-ліга!". Схоже, вищий дивізіон "Олександрії" забезпечений. Цього сезону підопічні Володимира Шарана ще не програвали. З тринадцяти зіграних матчів - одинадцять перемог і дві нічиї.