Організатори ЧУ з легкої атлетики в Кіровограді жаліються, що влада не допомагала

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 29 липня 2014, 14:29

  • visibility 4 перегляда

Проведення чемпіонату України з легкої атлетики в Кіровограді практично на 95 відсотків лягло на плечі Федерації легкої атлетики в Кіровоградській області (ФЛАКО).

Про це заявив президент ФЛАКО Геннадій Заболотний на прес-конференції сьогодні, 29 липня, передає кореспондент Точки доступу.

— Ми мали, на жаль, мінімальну участь влади, — сказав Заболотний. — Це стосується як обласних спортивних чиновників, так і кіровоградських міських.

За словами президента ФЛАКО, організатори змагань зверталися до кіровоградської міськради з проханням виділити кілька білбордів для розміщення реклами чемпіонату, однак їм відмовили.

— Ми ж більше переживали про те, щоб чемпіонат відбувся, ніж про його промоцію, — зазначив Геннадій Заболотний.

Він також розповів про минулорічний чемпіонат світу з легкої атлетики, що відбувся в Донецьку. Тамтешня влада радо йшла назустріч.

— Й обласне, і донецьке міське керівництво було на трибунах, — сказав він. — Вони постійно цікавились: чи все нормально, чи потрібна якась допомога, і, якщо така допомога була треба, оперативно її надавали.

Небажання влади Кіровограда й області взяти активну участь у підготовці й проведенні чемпіонату Заболотний пояснив так:

— Це, мабуть, показник загальної культури управління. Можливо, нам не вдалося донести чиновникам, наскільки ці змагання мегаважливі.

Нагадаємо, 24 — 26 липня у Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.