«Осінній дивертисмент» у філармонії змінить назву

  • Людмила Макей
  • watch_later 8 вересня 2014, 15:01

  • visibility 6 переглядів

Гала-концерт в обласній філармонії, який відбудеться на честь відкриття 75-го концертного сезону 1 жовтня, пройде під іншою назвою.

Про це повідомила художній керівник філармонії Наталія Бондаренко, передає кореспондент Точки доступу.

- Гала-концерт «Осінній дивертисмент», який ми започаткували 15 років тому, змінить свою назву, - сказала вона. - Відтепер він називатиметься «Україна в моєму серці», і це лейтмотив усіх виступів митців філармонії. Це наша данина державі, яка переживає сьогодні непрості часи, і наша відповідь тим, хто посягає на її цілісність. Так, війна на Сході України внесла величезні корективи до творчих планів і репертуару. Майже половину всіх творів, які попередньо планувалися до програми нинішнього концертного сезону, довелося замінити.

Бондаренко заявила, що репертуар солістів та колективів філармонії збагатився творами українських і місцевих авторів. Відповідно з нього прибрали всі твори російською мовою та вирішили відмовитись від концертів російських виконавців.

Нагадаємо, троє солістів філармонії — Ярослав Страшной, Тетяна Яковенко та Світлана Пляка планують відвідати з концертами зону бойових дій на Сході України.