Переселенці із зони АТО дякують рятувальникам Кіровоградщини

  • Алла Зейферт
  • watch_later 24 липня 2014, 12:24

  • visibility 44 перегляда

Днями на адресу голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Олександра Петіка надійшов лист подяки від переселенців зі Східних областей, які оселилися на Кіровоградщині.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УДСНС в області.

У листі сказано: «Звертаються до Вас переселенці із зони АТО, які живуть в пансіонаті «Славутич», що у м. Світловодську. Хочемо висловити величезну вдячність колективу служби порятунку Кіровоградщини за те, що піклуються про нас. Після переїзду у Кіровоградську область у нас є дах над головою, ми забезпечені харчуванням і спокійні за наших дітей.

Також хотілось би відзначити начальника світловодських рятувальників Ярослава Любецького, який щоденно допомагає нам у вирішенні різнопланових питань, не тільки як працівник відповідної служби, але і як депутат міської ради, залучаючи спонсорів і завдяки їх активній підтримці у нас більш ніж достатньо всього необхідного.

Нам організовують постійні поїздки та екскурсії, є можливість сходити на пляж. А 9 липня ми з дітьми з ініціативи рятувальників чудово провели час у Кіровоградському дендропарку: нам надали транспорт для поїздки, діти катались на атракціонах, пригощались морозивом, а перед від’їздом нагодували обідом та вручили подарунки. Впродовж усієї поїздки нас супроводжували працівники пожежно-рятувальної служби, за що їм велике спасибі».

Нагадаємо, на Кіровоградщині створили регіональний штаб із допомоги біженцям зі східних регіонів України, де триває антитерористична операція. Також створено єдиний номер, за яким можуть звертатися переселенці – 101.