Петік таки вирішив прибрати Цапюка з посади міського голови?

  • Людмила Макей
  • watch_later 13 серпня 2014, 18:46

  • visibility 5 переглядів

Голова Кіровоградської міської ради Олександр Петік направив до Верховної Ради України листа з описом «порушень чинного законодавства, прав і свобод громадян Олександрійським міським головою Степаном Цапюком».

Про це йдеться в листі-відповіді на ім'я олександрійського громадського активіста Олега Панібратенка, який опублікувала «Моя Олександрія».

"Обласною державною адміністрацією уважно розглянуто Ваше звернення щодо порушень чинного законодавства, прав і свобод громадян Олександрійським міським головою Цапюком С.К. та ініціювання питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів Олександрійського міського голови.

Повідомляємо, що за результатами розгляду відомостей, викладених у Вашому зверненні, обласна державна адміністрація направила до Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України відповідний лист", - пише Петік.

Нагадаємо, під час особистого прийому голова незалежної громадської ради Олександрії Олег Панібратенко попросив у голови облдержадміністрації Олександра Петіка ініціювати проведення дострокових виборів Олександрійського міського голови Степана Цапюка.