Петік виступив у ролі миротворця між добровеличківською громадою та очільником району

  • Людмила Макей
  • watch_later 6 серпня 2014, 13:38

  • visibility 31 перегляд

Голова облдержадміністрації Олександр Петік зустрівся з представниками громадськості Добровеличківського району, які законфліктували з головою райдержадміністрації Василем Ткаченком.

Про це Точці доступу повідомили в управлінні преси та інформації Кіровоградської облдержадміністрації.

Мешканці селища, громадські активісти, працівники районної ради та адміністрації прагнули розібратися у конфліктній ситуації, що кілька місяців назрівала у селищі.

Детонатором, який вивів цей конфлікт далеко за межі району, став мітинг на підтримку бійців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. За мить зібрання переросло в акцію протесту проти керівництва району, зокрема, проти голови Добровеличківської РДА Василя Ткаченка.

- Керівництво району дистанціювалося від громади та фактично відсторонилася від активного життя. Люди прагнули змін на краще, але ситуація й надалі залишається невтішною – зруйновані дороги, безробіття, одні з найвищих в області ціни на харчові продукти, інші соціальні проблеми, - сказав Представник Асоціації фермерів та приватних землевласників Добровеличківського району Сергій Саусь.

Найбільше обурення викликала ситуація з розподілом земельних ділянок для ведення особистого господарства.

Олександр Петік наголосив, що керівництво району має більше зустрічатися з людьми, дослухатися до їхніх проблем і працювати на громаду.

– Сьогодні, коли країна фактично перебуває у стані війни, усі повинні згуртуватися, а не чубитися. Повинен бути реальний діалог між владою і громадою, і я переконаний, що об’єднавши зусилля ви самотужки, без допомоги заїжджих професійних мітингарів та найманців у балаклавах, зможете самі справитися зі своїми проблемами. У районі, у селищі має відбутися велика толока, треба лише усім зібратися і разом навести порядок у районі, - зазначив Петік.