Погода на Кіровоградщині: 28 червня -1 липня (КАРТА)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 27 червня 2018, 20:00

  • visibility 188 переглядів

У четвер, 28 червня, на території Кіровоградщини спостерігатиметься переважно хмарна погода. Можливі опади у вигляді грозових дощів.

Температура повітря вночі коливатиметься від 18 до 20°C, вдень воно прогріється до 27.. 29 градусів із позначкою плюс. Вітер північно-східний, 7-12 м\с, місцями спостерігатимуться пориви швидкістю до 20 м\с.

У Кропивницькому ясна погода порадує  вдень, але ненадовго, весь інший час небо буде вкрите хмарами. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ з грозою.


У п'ятницю, 29 червня, на території Кіровоградщини спостерігатиметься переважно хмарна погода. Можливі опади у вигляді грозових дощів.

Температура повітря вночі коливатиметься від 18 до 20°C, вдень воно прогріється до 27.. 29 градусів із позначкою плюс. Вітер  східний, 5-10 м\с.

Вранці у Кропивницькому погода буде ясною, вдень з'являться хмари, але ввечері від них не залишиться й сліду. Уночі буде дощ. Вранці, вдень та ввечері – без опадів.

У суботу, 30 червня, на території Кіровоградщини так і не відступить здебільшого хмарна погода. Можливі опади у вигляді грозових дощів.

Температура повітря вночі коливатиметься від 18 до 20°C, вдень воно прогріється до 22.. 24 градусів із позначкою плюс. Вітер  вночі східний, вдень його змінить північно-західний, 5-10 м\с. Місцями спостерігатимуться пориви швидкістю до 15 м\с.

У Кропивницькому протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранці та вдень очікується дощ з грозою, ближче до вечора йому на зміну прийде дрібний дощ.

У неділю, 1 липня, на території Кіровоградщини спостерігатиметься переважно хмарна погода. Можливі опади у вигляді дощів, проте грози вже не очікується.

Температура повітря вночі коливатиметься від 12 до 14°C, вдень воно прогріється до 16.. 18 градусів із позначкою плюс. Вітер західний, 5-10 м\с вночі та 7-12 м\с – удень.

У Кропивницькому ясна погода порадує  вдень, але ненадовго, весь інший час небо буде вкрите хмарами. Уночі, можливо, пройде дощ. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів.