Полтавщина зазіхає на Світловодськ

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 6 листопада 2014, 10:12

  • visibility 145 переглядів

Деякі території Кіровоградщини мають стати частиною Полтавської області. Так вважає перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області Григорій Шарий, про що він розповів в інтерв’ю «Урядовому кур’єру».

«Здається, у країні уже всі визнали, що нам потрібен новий цивілізований адміністративно-територіальний устрій, який би відповідав потребам сьогодення, але змінювати чинний ніхто не поспішає, - наголошує посадовець. - Почати треба з ліквідації у країні обласних і районних центрів. Замість них мають бути крайові центри. На Полтавщині — Кременчуцький, Лубенський і Полтавський. До Кременчуцького краю повинно увійти кілька великих територій Кіровоградської області, що економічно тяжіють до Кременчука, зокрема Світловодськ. Нині багато населених пунктів не мають економічних зв’язків з адміністративними центрами. ОМС, місцеві громади потрібно істотно укрупнити і підпорядкувати крайовим центрам, а їх — столиці. (…)І якби ми провели, наприклад, у селі Власівка Кіровоградської області, яка лежить по той бік Дніпра, референдум, то, думаю, 90 відсотків жителів побажали б бути адміністративно підпорядкованими Кременчуку».

Біографічна довідка:

Григорій ШАРИЙ. Народився у липні 1961 року в селі Тимченки на Полтавщині. Закінчив Полтавський сільгоспінститут (спеціальність економіст), Харківський аграрний університет імені В. Докучаєва (інженер-землевпорядник), академію державного управління і Київську МАУП (юрист). Працював економістом і головою колгоспу, був свого часу і народним депутатом.

З 1998 року — на державній земельній службі, 14 років очолював Головне управління Держкомзему в Полтавській області. Від серпня 2012 року — перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області. Кандидат наук з державного управління. Почесний землевпорядник України.