Повістки до військкомату отримали 13 олександрійських депутатів та 2 місцевих журналіста

  • Сергій Муренець
  • watch_later 3 квітня 2015, 14:39

  • visibility 113 переглядів

На сесії Олександрійської міськради військовий комісар Андрій Карло вручив повістки депутатам, громадським активістам і журналісту.

Про це пише "Моя Олександрія".

Всього повістки отримали 12 депутатів: Юрій Вольський, Сергій Осинський, Віктор Бараник, Володимир Дожджанік, Борис Кравченко, Костянтин Ліщенко, Дмитро Мажара, Євген Сайко, Віталій Флоря, Олександр Цапюк, Олег Гаращенко, Анатолій Дичко.

Закінчивши вручення, Карло покинув зал, проте в коридорі його наздогнала перший заступник міського голови Людмила Давиденко, зазначивши, що повістки вручені "упереджено". Вона зажадала від Карло виписати і негайно доставити в зал додаткові повістки для депутата Віктора Голобородька – журналіста за професією, і двох громадських активістів, які перебувають у залі: Олега Панібратенка та Сергія Бєлова. Потім додала: "І цьому журналісту", показуючи на журналіста "Моя Олександрія" Руслана Гаврилова.

Через півгодини Карло привіз ще чотири повістки, вручивши їх особам, зазначеним Давиденко. Таким чином, враховуючи Голобородька, до військкомату покликали 13 олександрійських депутатів.

Зазначимо, що серед тих представників депкорпусу, які відразу отримали повістки, половина пройшли в міську раду, будучи членами Партії регіонів.