Придбання житла – надійний шлях інвестування

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 8 лютого 2016, 16:00

  • visibility 91 перегляд

Військові дії, що ідуть на території України, дуже погано позначились на вкладанні капіталу у комерційні об’єкти, у зв’язку з кризою влади та хиткістю економіки належить до країн з найбільш ризикованим бізнесом. В такій ситуації дуже складно прийняти рішення про інвестування. Прийнятний рівень доходності нових об’єктів з врахуванням усіх ризиків зараз має бути не менше 16-18%, але при суттєвому падінні купівельної спроможності населення досягти такого рівня вкрай проблематично.


І все ж навіть тепер можна знайти вигідні напрями для розміщення власних грошей. Зокрема інвестиції у нерухомість традиційно вважаються найбільш стабільним способом збереження та примноження капіталу. Український ринок житлової нерухомості у середньостроковій перспективі може стати одним з перспективних шляхів капіталовкладень. Теперішня економічна криза негативно позначилась на галузі, однак в подальшому це може дати новий потужний стимул для стрімкого розвитку цього ринку. Прогнозуєма економічна ситуація у 2016-2017 році сприятиме збільшенню попиту на житло. Отож зараз є нагода відшукати привабливі житлові об’єкти для інвестицій, коли ціна на них ще не дуже висока.

Інвестиції у нерухомість на сьогодні є досить надійним та вигідним розміщенням грошей. Вже зараз можна підрахувати, який дохід можна одержати після завершення будівництва, бо вартість готового житла, навіть без додаткових витрат на облаштування квартир, одразу зростає на 20-30%, каже експерт з питань нерухомості Тетяна Люлька.

Якщо ж здавати житло в оренду, можна мати тривалий стабільний дохід. Для багатьох українців це стало одним з нескладних способів заробляти гроші.

Вигідне інвестування у Кіровограді

У Кіровограді теж можна знайти дуже привабливі об’єкти нерухомості. Зокрема будинок, який по вулиці Фрунзе,16, будує ЖК "Набережний квартал". На ринку України компанія працює  з 2012 року і за цей час вже встигла зарекомендувати себе відповідальним будівельником, який зводить якісні житлові комплекси. Масштаби їхнього будівництва доволі широкі, адже воно ведеться у 19-ти областях України і щомісяця в експлуатацію вводиться до 1000 квартир. Так, протягом минулого року у 33-х містах велося будівництво понад 50-ти будинків, а в експлуатацію було здано більше 40 секцій.

На ринку Кіровограда компанія працює з 2015 року. Зведення першої секції 12-поверхового будинку у районі Ковалівки планується завершити в кінці першого кварталу 2016 року. Введення в експлуатацію та передача на баланс міста відбудеться протягом трьох наступних місяців. За цей час будуть підведені усі інженерні комунікації (газ, водопостачання, каналізація, електроенергія). Дуже важливо те, що компанія вже зараз має усі необхідні технічні умови на підключення комунікацій, наголошує експерт Т.Люлька.

Не останнє значення має зручне розташування будинку поблизу  головних міських доріг, великих торгівельних комплексів, розважальних закладів, парку, стадіону. Неподалік будинку також розташовані школи, дитсадки, КДПУ. А на великому подвір'ї будинку планується звести дитячий спортивний майданчик, посадити дерева, поставити лавочки.

Темпи будівництва досить високі – один поверх зводиться приблизно за два тижні. Вже розпочато будівництво 10-го поверху. При цьому не страждає якість. Як стверджує Т.Люлька, компанія ретельно її контролює. У державних лабораторіях перевіряється міцність усіх будівельних матеріалів, що надходять від постачальників, тобто якість цементу, бетонних блоків, цегли. Так само контролюються віконні рами, балконні блоки, панорамні вікна. Їх перевіряють з допомогою тепловізора – коефіцієнт теплопровідності має бути не нижчим 0,72. До того ж кожен етап будівництва завжди перевіряє служба державного будівельно-архітектурного контролю. Відповідні записи фіксуються у журналі технагляду.

На думку експерта, у нове житло краще викладати гроші й тому, що на вторинному ринку житла в Кіровограді зазвичай  пропонується вельми застарілі об'єкти. А квартири у нових будинках є можливістю одержати якісне та зручне житло.
Тут варто сказати, що при будівництві НК застосовує сучасні технології. Інакше кажучи будує цегляний утеплений будинок з панорамним склінням та енергозберігаючими склопакетами. Будинок буде оснащений швидкісним безшумним ліфтом, цифровим телефонним зв'язком, Інтернетом, кабельним телебаченням, домофонним з'вязком. Кожна квартира матиме автономне опалення. В будинку є досить широкий вибір однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних і чотирикімнатних квартир зручного планування. Прохідних кімнат немає, їх розміри є оптимальними, а розмір кухні – не менше 10-ти кв. м.

Однією з переваг придбання житла в НК є фіксація ціни виключно у гривні, що чітко зазначається в окремому пункті договору з клієнтами. Це дає людям змогу економити, адже вони заощаджують гроші переважно в доларах. Оскільки ціни на нерухомість протягом останніх років у доларовому еквіваленті знизились, то, враховуючи девальвацію гривні, покупець виграє при розрахунках за житло під час обміну доларів на гривню.

До речі, в будинку, що зводиться, вже придбано 65% квартир - це дуже добрий показник попиту. Досвід роботи компанії в інших областях показує, що на момент завершення будівельно-монтажних робіт, як правило, непроданих квартир не залишається.

Вартість одного квадратного метру житла у будинку по вулиці Фрунзе, 16 становить 8600 грн. Ціни доволі прийнятні для високоякісного будівництва, вважає Т.Люлька. Маючи великі обсяги будівельних робіт, компанія комплексно закуповує будівельні матеріали великим оптом. За рахунок цього собівартість одного квадратного метру знижується. На квартири ж розташовані на першому, другому та дванадцятому поверхах до 14 лютого діє акційна ціна - 7990 грн/кв. м. Якщо виникають тимчасові грошові проблеми, клієнтам надаються безвідсоткові розстрочки по внесенню місячних платежів, тобто існує гнучкий графік оплати.

Слід також зазначити, що ціни на квартири в Україні і зокрема в цьому будинку, поступово зростають. Тобто, чим пізніше укладеться договір на придбання житла, тим дорожче воно обійдеться.


За детальною інформацією звертайтеся в інформаційно-консультаційний відділ ЖК «Набережний квартал» у Кіровограді, за адресою: вул.Фрунзе 16.

Телефони: (068) 211-22-11, (050) 444-68-86

Офіційний сайт ЖК«Набережний квартал» у Кіровограді

Група ВКонтакті

Сторінка в Facebook