Пріорітети для міста від Андрія Райковича

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 6 жовтня 2015, 17:29

  • visibility 659 переглядів

Кандидат на посаду міського голови Кіровограда презентував містянам передвиборчу програму. Першими її почули робітники підприємств «Радій» та «Червона Зірка».

Райкович ДЛЯ СайтаПрограма Райковича – це план низки завдань, за які має взятись міський голова спільно з депутатським корпусом. Головних позицій – десять. Усі вони, безперечно, важливі для комфорту, безпеки та добробуту кіровоградців. Але стратегічних, ключових – три.

Одне з головних завдань для міського голови, за словами Андрія Райковича – перетворити Кіровоград на «Місто інвестицій». Насамперед - створити сприятливий мікроклімат для інвесторів. Нині важливо, щоб у Кіровограді з’явились підприємства з переробки сільськогосподарської продукції – молокозавод, завод продтоварів, лінії з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів. Проте з поганими дорогами інвестора в місто не привабити. Тож їх ремонт – ще одне нагальне завдання на сьогодні.

«Здорове місто» - ще один пріоритет передвиборчої програми кандидата Андрія Райковича. Для всіх мешканців обласного центру він планує запровадити безкоштовний щорічний медичний огляд. Для малюків від народження і до семи років – вакцинацію від небезпечних хвороб робити безкоштовно. А ще створити «Інсультний центр», реконструювати дитячу міську лікарню та відкрити міське гемодіалізне відділення.

Ще одна ініціатива, за яку треба братись першочергово – «Місто без корупції». Тут у Андрія Райковича – принципова позиція: «Красти не дам, змушу працювати». Кандидат наголошує: зараз настала необхідність зменшити кількість чиновників. Тим, хто лишиться і пройде атестацію – підняти зарплатню. Аби робота влади була прозорою, треба запровадити онлайн трансляції засідань міськради та її комісій. Народні обранці мають щопівроку звітувати перед громадою. Щороку про роботу має доповідати міський голова.

politichna-reklama