Привид кемеровської трагедії: які порушення знайшли під час перевірки «Сrazy land» у Кропивницькому (ФОТО)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 4 квітня 2018, 14:10

  • visibility 2471 перегляд

Працівники ДСНС у Кропивницькому провели перевірку пожежної безпеки у дитячо-розважальному центрі "Сrazy land" сьогодні, 4 квітня. 

Прo це з місця пoдії передає кoреспoндент Тoчки дoступу.

Нагадаємо, раніше задля пoпередження трагедії, щo нещoдавнo трапилась у дитячoму кінoтеатрі в м. Кемерoве РФ, рятувальники перевірили на пoжежoбезпечність дитячого розважального центру «Depo`t center».

В ході своєї роботи співробітники У ДСНС перевірили справність пожежної сигналізації, швидкість передачі сигналу на центральний пульт та оперативність прибуття пожежно-рятувальної бригади. У підсумку пожежники виявили ряд порушень пожежної безпеки: несправність системи вентиляції, відсутність гідрантів на одному з поверхів будівлі, а на іншому – неналежний стан пожежних рукавів тощо. Також у ході перевірки було виявлено ряд недоліків щодо утримання шляхівевакуації та евакуаційних виходів, систем внутрішнього протипожежноговодопостачання та систем пожежної автоматики. 

Остаточні висновки будуть зроблені після завершення перевірки даного об'єкту інженерно-інспекторським складом, – зазначив заступник начальника управління із запобігання надзвичайних ситуацій Василь Штогрін.

Також він додав, що за виявлені порушення власник будівлі може понести адміністративну відповідальність. А в разі їх несвоєчасного усунення представники ДСНС можуть звернутися до адміністративного суду щодо призупинення дозволу на експлуатацію цього приміщення. 

Читайте також: Стало відомо, які заклади Кіровоградщини після трагедії в Кемерово обстежать найближчим часом

Читайтенас у Telegram та FacebookПідписуйтесьна наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.

Фото Олександра Козловського.