Прокуратура оскаржуватиме рішення суду про звільнення Лозінського

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 11 червня 2014, 23:56

  • visibility 7 переглядів

 Прокуратура Київської області буде оскаржувати рішення суду про звільнення Віктора Лозінського.

Про це УНН повідомили у прокуратурі Київської області: «Прокуратура Київської області не підтримувала його (Віктора Лозінського) звільнення та готує апеляцію на рішення суду».

Нагадаємо, колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, засуджений за вбивство, достроково вийшов із в’язниці за станом здоров’я.

У березні 2014 року Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах пом’якшив вирок Лозінському, який раніше був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, призначивши йому нове покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь із Лозінським, а також тодішніми прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

26 травня 2014 року на волю випустили Євгена Горбенка.