Прокуратура заявляє, що Фонд держмайна в області працює лише формально

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 червня 2014, 16:44

  • visibility 2 перегляда

Працівники регіонального відділення Фонду державного майна України протягом двох років роботу в сфері оборони та мобілізації виконують формально.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області, текст якого має Точка доступу.

«За вказаний період регіональним відділенням фонду проведено лише 2 перевірки захисних споруд із 35 об’єктів, що підлягають технічній інвентаризації, і це, незважаючи на нагальність потреби у вказаних об’єктах державної власності, — сказано у повідомленні. — Перелік споруд цивільного захисту, який  перебуває у регіональному відділенні фонду не відповідає дійсності. Так, на території Олександрівського району перебувають майже 50 споруд цивільного захисту, з них 10 об’єктів державної власності. У переліку взагалі відсутні відомості про вказані об’єкти».

Аналогічні порушення утримання споруд цивільного захисту прокуратура встановила у Кіровоградському, Онуфріївському, Олександрійському, Гайворонському, Новоукраїнському, Маловисківському, Петрівському, Компаніївському районах та місті Світловодськ.

«Регіональне відділення фонду не забезпечило систематичного контролю за утриманням, зберіганням і використанням інших об’єктів державної власності. Із запланованих на перший та другий квартал поточного року 29 перевірок до цього часу проведено лише 3», — наголосили також у прокуратурі.

Крім того, в ході прокурорської перевірки виявлено факти бездіяльності працівників фонду держмайна при складанні актів перевірки, коли вони оформлюються більше місяця та відсутності належного контролю за використанням орендованого майна держави.

За наслідками прокурорської перевірки керівництву регіонального відділення Фонду державного майна України внесено подання з вимогою вжити невідкладних заходів до усунення вказаних порушень закону та вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.