Прокуратура заявляє, що Правий сектор не повідомляв про фінансування терористів Долинським заводом

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 липня 2014, 12:49

  • visibility 3 перегляда

Заява керівника Дніпропетровського осередку ПП «Правий сектор» щодо бездіяльності органів прокуратури Кіровоградщини в питанні перевірки діяльності Долинського нафтопереробного підприємства не відповідає дійсності.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі прокуратури області.

«Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів в області за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, — сказано у повідомленні. — По кримінальному провадженню для проведення всебічного та ґрунтовного розслідування створено слідчу групу. Першочергове завдання встановити законність виготовлення ПММ та підприємства-контрагенти, яким здійснювалася їх реалізація».

Оскільки підприємство зареєстровано на території іншої області (Донецької. — ТД.) у відповідні органи Міндоходів та контролюючі органи направлено запити про витребування документації щодо фінансово-господарської діяльності.

За постановою прокуратури області дано доручення територіальним контролюючим органам провести перевірки діяльності вказаного підприємства на предмет дотримання вимог чинного законодавства.

«Також наголошуємо, що жодні офіційні заяви чи докази про незаконну діяльність Долинського підприємства від представників вказаної політичної партії до органів прокуратури, СБУ чи правоохоронних органів не надходили», — сказано також у заяві прес-служби прокуратури області.

Нагадаємо, активісти Правого сектору з Дніпропетровська пікетують сьогодні прокуратуру Кіровоградської області з вимогою відставки прокурора. Член Проводу ПС Андрій Денисенко неодноразово заявляв, що органи прокуратури не хочуть порушувати кримінальну справу щодо фінансування керівництвом Долинського НПЗ сепаратистів на Сході України, хоча Правий сектор має докази цього.