Приходько розповіла про пологи в Україні

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 19 серпня 2015, 00:11

  • visibility 44 перегляда

Народжувала артистка в Україні і нічого не боялася.

Співачка Настя Приходько, яка днями народила сина, зізналася, що у період вагітності страждала на сильний токсикоз, особливо під час перельотів.

Також в неї частенько траплялись зміни настрою, але її чоловік Олександр терпляче виконував усі примхи дружини.

 Про це Анастасія розповіла "ТСН".

Судячи зі слів Приходько, найважче їй давалися гастролі в Америці.

"У турі по США мене переслідувало все! Мені дуже важко давалися перельоти, токсикоз у небі був страшний. Ще я аерофоб і шалено боюся літати, і дуже нервувала при зльотах і посадках. Перепади настрою, звичайно, були, я могла кричати, могла плакати . Навіть розплакалася від того, що недостатньо поїла", - поділилася співачка.

"У мене чудовий чоловік, який мене підтримував протягом всієї вагітності, він витерпів всі мої капризи, жертвував своєю роботою заради нас, їздив зі мною на гастролі, щоб я не переживала. Доглядав за мною, тому я дуже спокійно носила малюка - у мене була сильна підтримка", - зазначила співачка і додала, що свекруха теж дуже допомагала і допомагає зараз.У такі миті Насті дуже допомагав чоловік, якого вона досі приховує від преси.

Пологи минули досить швидко, і через два дні Настя з сином вже були вдома.

"Я народжувала в Україні, я не можу сказати, що мені страшно було народжувати через ситуацію в країні. Під час Другої світової війни жінки теж закохувалися і виходили заміж і народжували. Я розумію, що зараз дуже складно, але у мене хороша сім'я. Разом ми сила і все зможемо!" – заявила Приходько.

"Я проти того, щоб чоловік бачив мене в такому стані, це особисто моя думка... Він мене підтримував до самих пологів, а потім я вже сама була. Мені потрібна була його підтримка, поки я чекала дитину... А все, що відбувається в пологовому будинку, - це таємно", - підкреслила Настя.Цікаво, що Анастасія проти присутності чоловіка на пологах. Про це вона розказала "Viva!".

Старша донька співачки Нана дуже чекала на братика.

"Нанушка його дуже чекала, завжди підходила і гладила животик, розмовляла з ним і чекала, щоб потім показати всі кімнати в квартирі", - поділилася матуся.

До речі, поки що Настя не збирається шукати няню.

"Няні в мене були, а зараз ми справляємося добре і без нянь. Я годую малюка грудним молоком і поки не бачу сенсу в нянях", - прокоментувала артистка.

"Це дуже відповідальний крок, ми поки що думаємо", - пояснила Приходько.Що ж до імені сина, то його батьки не оголошували, мовляв, ще не обрали.

До речі, судячи з фото, яке Настя показала у мережі, вагітність не позначилася на її фігурі.