Приходько: У політику піти можна, але я не хочу бути, як Повалій

  • Геннадій Рибченков
  • watch_later 22 вересня 2015, 06:55

  • visibility 158 переглядів

Співачка Настя Приходько, яка нещодавно приєдналася до Радикальної партії Олега Ляшка, могла б піти у велику політику. Але бути у Раді посміховиськом, як Тая Повалій, вона не хоче.

"Я могла увійти в одну з партій, але який сенс, якщо у мене не буде права голосу? Давно думала про те, що, якщо не буду співати, піду в політику. Але для того, щоб, як кажуть, не бути в капюшоні, потрібна вища освіта, якої у мене немає. А щоб свою партію створити, потрібно мати не менше $ 5 мільйонів", - зазначила співачка.

Також Анастасія зауважила, що у політиці треба мати своє місце.

"А просто так прийти в якусь партію і сидіти двадцять п'ятим лебедем, щоб тебе ніхто не знав... Я з тих людей, які люблять приносити користь. Сподіваюся, що в партії Олега Ляшка я дійсно буду корисною", - сказала Приходько.

На запитання, що вона думає про свою колегу Злату Огнєвіч у Раді, Настя відповіла:

"Я не бачила Злату Огнєвіч на трибуні і поки не хочу. Не думаю, що ми щось хороше почуємо. Мені достатньо одного смішного відео з Таїсією Повалій на з'їзді Партії регіонів. Не хочу, щоб про мене теж так говорили. Кожен повинен бути на своєму місці".

Відомо, що Приходько давно відмовилася від роботи у Росії. Вона не приховує, що роботи суттєво поменшало.

"Звичайно, концертів стало вдвічі менше. Ми всі думаємо, як жити далі. Ринок збуту, куди всі артисти їздили, закритий. Мої заробітки в більшості своїй були пов'язані з російським ринком. Можна було півроку їздити, але всю Росію не проїхати", - сказала виконавиця.

"Всі артисти чудово розуміють, чим для них обернулася ситуація з Кримом. Влітку ми їздили з гастролями в Сочі, Геленджик, Анапу, Адлер по три рази, потім Ялта, Сімферополь, Севастополь - ось і літо прожили. Цього року влітку я не працювала", - поділилася Настя.

"Починаєш замислюватися, чи актуальна зараз узагалі професія артиста. Що б не сталося, я знаю, що у мене є діти, і якщо так вийде, що я потрібна буду їм, то залишу сцену. Не буде роботи - стану домогосподаркою. У зв'язку з професією не можу нікуди піти працювати в інше місце", - заявила Приходько.

029315d-clipboard01

Джерело: Гордон