Псоріаз: за межею відомих фактів

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 15 січня 2019, 16:00

  • visibility 79 переглядів

Як не прикро, але багато людей, які навіть не володіють повноцінним уявленням про псоріаз, можуть демонстративно цуратися страждаючих цією недугою. Хвороба дійсно своїми симптомами викликає відчуття відчуження.

Тим не менш, по-перше,- ця хвороба не настільки небезпечна для оточуючих, а по-друге, - вона не завадила прославитися Уїнстону Черчиллю, королю Шотландії Роберту Брюсу, Джону Рокфеллерові, Бенджаміну Франкліну, французькому революціонеру Марату і багатьом іншим публічним людям.

І навіть факти переливання крові не стали причиною зараження псоріазом жодного разу за всю історію медицини. Але що, справді, може бентежити, і не тільки самих пацієнтів та їх оточення, але і медиків - це неможливість з'ясування причини захворювання. В ході чисельних досліджень було виявлено чимало фактів та розроблено декілька теорій виникнення псоріазу, але однозначної відповіді немає до цього часу.

Зате є переконаність у тому, що, якщо пацієнт своєчасно виявляє ініціативу і не затягує з візитом до дерматолога, площа ураження може бути мізерною, та тривалий час повторно не проявлятись. Хворим хронічною стадією така своєчасність і взаємодія з лікарем  гарантують тривалу ремісію. Звідси висновок - потрібно звертатися до дерматолога навіть у тому випадку, якщо на тілі була виявлена дрібна цятка, що нагадує родимку.

В процесі з'ясування причин псоріазу було встановлено цікавий факт - люди, які палять цигарки, особливо жінки, схильні до ризику захворювання набагато більше і вони хворіють на 78% частіше некурців. Ще один цікавий факт був виявлений при вивченні статистики захворювання псоріазом - темношкірі люди набагато рідше страждають цією недугою. Були також встановлені факти меншої схильності до ризику захворювання онкологією і наслідків ультрафіолетового опромінення особами, хворими на псоріаз.

Але за будь-яких обставин лікування цієї небезпечної недуги є неминучим. Кваліфіковані дерматологи медичного центру «ДокторПРО» готові прийти на допомогу страждаючим на псоріаз людям у будь-якій стадії прогресування хвороби.

Вони мають досвід точної діагностики недуги, а за час існування МЦ «ДокторПРО» були розроблені ефективні методи лікування цього захворювання в комфортних умовах центру з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Медичний центр «ДокторПРО» закликає всіх пацієнтів з діагнозом «псоріаз» не позбавляти себе радості життя і скористатися можливістю пройти кваліфіковане лікування з гнучкими і доступними умовами оплати, записавшись на прийом до дерматолога за телефоном гарячої лінії.