Путін каже, що не боявся Нємцова і що його підставили

  • watch_later 28 лютого 2015, 10:31

  • visibility 31 перегляд

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков висловив думку, що вбивство є провокацією. «Зараз рано робити які-небудь висновки щодо смерті Бориса Нємцова, але зі стовідсотковою впевненістю можна говорити про те, що це провокація», - заявив Пєсков в інтерв'ю Russia Today.

В інтерв'ю радіостанції «Коммерсант ФМ» він пояснив, що «провокація в тому плані, що, безумовно, відомо, що Борис Нємцов був в опозиції до керівництва Росії, він був в опозиції до тієї лінії, яку проводить керівництво Росії». «І на тлі різних, скажімо так, заходів, які планує опозиція в найближчі дні, на фоні в цілому досить такої емоційної, насиченою обстановки, яку ми маємо у зв'язку з подіями на Україні, звичайно, це цілком може виглядати як провокація», - сказав прес-секретар президента.

Разом з тим Пєсков підкреслив, що Нємцов «не становив загрози» для керівництва країни. «При всій повазі до пам'яті Бориса Нємцова, в політичному плані він не представляв якоїсь загрози, мається на увазі, зрозуміло, політичної, для чинного керівництва Росії і для Володимира Путіна. Якщо ми зіставимо рівень популярності, рейтинги Путіна, уряду в цілому тощо, то в цілому Борис Нємцов був відомий трохи більше, ніж середньостатистичний громадянин », - заявив Пєсков.

"Дождь"