Путін вирішив скасувати дозвіл на введення військ в Україну

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 червня 2014, 15:00

  • visibility 43 перегляда

Президент РФ Володимир Путін запропонував російській Раді Федерації скасувати постанову «Про використання Збройних сил РФ на території України».

Як повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, відповідний лист на ім’я голови Ради Федерації Валентини Матвієнко Путін направив до відльоту у Відень, пише РІА «Новости».

За словами Пєскова, це зроблено «з метою нормалізації обстановки й урегулювання ситуації у східних регіонах України, а також у зв'язку з початком тристоронніх переговорів щодо даного питання».

Рада Федерації вже 25 червня розгляне питання про відкликання згоди на використання Збройних сил Росії в Україні.

Як нагадує «Українська правда», 1 березня цього року президент Росії вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в країні.

Рада Федерації підтримала звернення президента РФ та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Крим Росія анексувала, провівши псевдореферендум, а поблизу кордонів України зосередила свої численні війська з технікою.

Крім того, є багато свідчень того, що диверсанти з Росії беруть участь у боях на сході України на боці сепаратистів і терористів, а в розпорядження бойовиків потрапила потужна техніка російського походження.