Путін заявив, що необхідно виконувати мінські угоди

  • watch_later 24 лютого 2015, 08:41

  • visibility 6 переглядів

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в організації Мінська-3 поки немає необхідності, необхідно виконувати мінські угоди.

Як передає УНІАН, про це він сказав в ефірі одного з російських телеканалів.

«Поки в цьому немає необхідності - в якихось екстрених заходах, тому що ці мінські домовленості, вони залишилися не тільки документом, який вироблений чотирма учасниками мінського процесу, маючи на увазі Україну, Росію, Францію і Німеччину, - вони ж закріплені в резолюції РБ ООН і набули форми міжнародно-правового акту, підтриманого фактично всім міжнародним співтовариством», - сказав Путін, відповідаючи на питання, чи можливе створення Мінська-3 і проведення Росією екстрених дипломатичних заходів аж до визнання ДНР і ЛНР в разі ескалації збройних дій з боку України і національних батальйонів.

«Це вже зовсім інша історія, як кажуть. Я дуже розраховую на те, що це буде виконуватися. А якщо це буде виконуватися, то це вірний шлях до нормалізації ситуації в цьому регіоні країни», - підкреслив президент РФ.

Путін вважає, що якщо мінські угоди будуть виконуватися, ситуація в Україні буде нормалізовуватися.

«Якщо мінські угоди будуть виконуватися, я впевнений, що поступово ситуація буде нормалізовуватися», - сказав Путін.

При цьому він зазначив, що у виконанні цих домовленостей Європа зацікавлена не менше, ніж Росія.

«Нікому не потрібен на периферії Європи конфлікт, тим більше, озброєний», - зазначив він.

При цьому Путін заявив, що певна недовіра у відносинах з лідерами ФРН і Франції зберігається.

«Абсолютну довіру не в кожній родині можна знайти, а на міжнародному рівні ще складніше, але мені видається, що ми один одного розуміємо і в цілому один одному довіряємо, хоча, звичайно, якийсь елемент недовіри зберігається», - сказав він.

«Але у мене все-таки склалося враження про те, що все-таки нам партнери, швидше, довіряють, ніж ні, або, у всякому разі, вірять в нашу щирість», - запевняє Путін.